- Home
- SKF Tonlager 21320 Ek/c3 100x215x47
SKF Tonlager 21320 Ek/c3 100x215x47
Ons artikelnummer:
SKF02507
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
100x215x47
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02507 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570319729 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 8,35 kg |
| Breedte | 47 mm |
| Binnendiameter | 100 mm |
| Buitendiameter | 215 mm |
| AGP product description | Tonlager 21320 EK/C3 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 21320 EK/C3 SKF / 100x215x47 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 100x215x47 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |