- Home
- SKF Tonlager 22216 E 80x140x33
SKF Tonlager 22216 E 80x140x33
Ons artikelnummer:
SKF00463
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
80x140x33
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00463 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576652523 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 2098 kg |
| Breedte | 33 mm |
| Binnendiameter | 80 mm |
| Buitendiameter | 140 mm |
| AGP product description | Tonlager 22216 E SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 22216 E SKF / 80x140x33 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 80x140x33 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |