- Home
- SKF Tonlager 22220 Ek/c3 100x180x46
SKF Tonlager 22220 Ek/c3 100x180x46
Ons artikelnummer:
SKF00477
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
100x180x46
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00477 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570993790 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 4736 kg |
| Breedte | 46 mm |
| Binnendiameter | 100 mm |
| Buitendiameter | 180 mm |
| AGP product description | Tonlager 22220 EK/C3 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 22220 EK/C3 SKF / 100x180x46 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 100x180x46 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |