- Home
- SKF Tonlager 22224 Ek/c3 120x215x58
SKF Tonlager 22224 Ek/c3 120x215x58
Ons artikelnummer:
SKF00482
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
120x215x58
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00482 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570877823 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 8692 kg |
| Breedte | 58 mm |
| Binnendiameter | 120 mm |
| Buitendiameter | 215 mm |
| AGP product description | Tonlager 22224 EK/C3 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 22224 EK/C3 SKF / 120x215x58 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 120x215x58 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |