- Home
- SKF Tonlager 22232 Cc/w33 160x290x80
SKF Tonlager 22232 Cc/w33 160x290x80
Ons artikelnummer:
SKF01493
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
160x290x80
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01493 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576601316 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 22736 kg |
| Breedte | 80 mm |
| Binnendiameter | 160 mm |
| Buitendiameter | 290 mm |
| AGP product description | Tonlager 22232 CC/W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 22232 CC/W33 SKF / 160x290x80 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 160x290x80 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |