- Home
- SKF Tonlager 22248 Cck/c3w33 240x440x120
SKF Tonlager 22248 Cck/c3w33 240x440x120
Ons artikelnummer:
SKF02408
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
240x440x120
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02408 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576653278 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 78 kg |
| Breedte | 120 mm |
| Binnendiameter | 240 mm |
| Buitendiameter | 440 mm |
| AGP product description | Tonlager 22248 CCK/C3W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 22248 CCK/C3W33 SKF / 240x440x120 / SKF |
| AGP Product model | 240x440x120 |
| AGP product variation | SKF |