- Home
- SKF Tonlager 22312 Ek 60x130x46
SKF Tonlager 22312 Ek 60x130x46
Ons artikelnummer:
SKF00500
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
60x130x46
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00500 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576653773 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 2856 kg |
| Breedte | 46 mm |
| Binnendiameter | 60 mm |
| Buitendiameter | 130 mm |
| AGP product description | Tonlager 22312 EK SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 22312 EK SKF / 60x130x46 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 60x130x46 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |