- Home
- SKF Tonlager 22314 E/c3 70x150x51
SKF Tonlager 22314 E/c3 70x150x51
Ons artikelnummer:
SKF01926
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
70x150x51
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01926 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570601213 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 4297 kg |
| Breedte | 51 mm |
| Binnendiameter | 70 mm |
| Buitendiameter | 150 mm |
| AGP product description | Tonlager 22314 E/C3 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 22314 E/C3 SKF / 70x150x51 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 70x150x51 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |