- Home
- SKF Tonlager 22318 Ekja/va405 90x190x64
SKF Tonlager 22318 Ekja/va405 90x190x64
Ons artikelnummer:
SKF01750
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
90x190x64
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01750 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570493337 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 8644 kg |
| Breedte | 64 mm |
| Binnendiameter | 90 mm |
| Buitendiameter | 190 mm |
| AGP product description | Tonlager 22318 EKJA/VA405 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 22318 EKJA/VA405 SKF / 90x190x64 / SKF |
| AGP Product model | 90x190x64 |
| AGP product variation | SKF |