- Home
- SKF Tonlager 22322 Eja/va405 110x240x80
SKF Tonlager 22322 Eja/va405 110x240x80
Ons artikelnummer:
SKF02521
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
110x240x80
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02521 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570153101 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 18,03 kg |
| Breedte | 80 mm |
| Binnendiameter | 110 mm |
| Buitendiameter | 240 mm |
| AGP product description | Tonlager 22322 EJA/VA405 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 22322 EJA/VA405 SKF / 110x240x80 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 110x240x80 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |