- Home
- SKF Tonlager 22324 Cc/w33 120x260x86
SKF Tonlager 22324 Cc/w33 120x260x86
Ons artikelnummer:
SKF00514
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
120x260x86
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00514 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576601552 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 22236 kg |
| Breedte | 86 mm |
| Binnendiameter | 120 mm |
| Buitendiameter | 260 mm |
| AGP product description | Tonlager 22324 CC/W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 22324 CC/W33 SKF / 120x260x86 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 120x260x86 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |