- Home
- SKF Tonlager 22328 Cc/c3w33 140x300x102
SKF Tonlager 22328 Cc/c3w33 140x300x102
Ons artikelnummer:
SKF02064
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
140x300x102
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02064 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576602320 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 34,5 kg |
| Breedte | 102 mm |
| Binnendiameter | 140 mm |
| Buitendiameter | 300 mm |
| AGP product description | Tonlager 22328 CC/C3W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 22328 CC/C3W33 SKF / 140x300x102 / SKF |
| AGP Product model | 140x300x102 |
| AGP product variation | SKF |