- Home
- SKF Tonlager 22332 Cc/c3w33 160x340x114
SKF Tonlager 22332 Cc/c3w33 160x340x114
Ons artikelnummer:
SKF00520
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
160x340x114
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00520 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576602399 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 49,1 kg |
| Breedte | 114 mm |
| Binnendiameter | 160 mm |
| Buitendiameter | 340 mm |
| AGP product description | Tonlager 22332 CC/C3W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 22332 CC/C3W33 SKF / 160x340x114 / SKF |
| AGP Product model | 160x340x114 |
| AGP product variation | SKF |