- Home
- SKF Tonlager 22336 Ccja/w33va405 180x380x126
SKF Tonlager 22336 Ccja/w33va405 180x380x126
Ons artikelnummer:
SKF02522
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
180x380x126
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02522 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570130362 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 67,8 kg |
| Breedte | 126 mm |
| Binnendiameter | 180 mm |
| Buitendiameter | 380 mm |
| AGP product description | Tonlager 22336 CCJA/W33VA405 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 22336 CCJA/W33VA405 SKF / 180x380x126 / SKF |
| AGP Product model | 180x380x126 |
| AGP product variation | SKF |