- Home
- SKF Tonlager 22338 Ccja/w33va405 190x400x132
SKF Tonlager 22338 Ccja/w33va405 190x400x132
Ons artikelnummer:
SKF02399
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
190x400x132
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02399 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570101461 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 79,5 kg |
| Breedte | 132 mm |
| Binnendiameter | 190 mm |
| Buitendiameter | 400 mm |
| AGP product description | Tonlager 22338 CCJA/W33VA405 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 22338 CCJA/W33VA405 SKF / 190x400x132 / SKF |
| AGP Product model | 190x400x132 |
| AGP product variation | SKF |