- Home
- SKF Tonlager 22344 Cck/c3w33 220x460x145
SKF Tonlager 22344 Cck/c3w33 220x460x145
Ons artikelnummer:
SKF02015
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
220x460x145
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02015 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576654787 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 113 kg |
| Breedte | 145 mm |
| Binnendiameter | 220 mm |
| Buitendiameter | 460 mm |
| AGP product description | Tonlager 22344 CCK/C3W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 22344 CCK/C3W33 SKF / 220x460x145 / SKF |
| AGP Product model | 220x460x145 |
| AGP product variation | SKF |