- Home
- SKF Tonlager 22348 Cck/w33 240x500x155
SKF Tonlager 22348 Cck/w33 240x500x155
Ons artikelnummer:
SKF02012
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
240x500x155
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02012 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576654831 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 143,1 kg |
| Breedte | 155 mm |
| Binnendiameter | 240 mm |
| Buitendiameter | 500 mm |
| AGP product description | Tonlager 22348 CCK/W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 22348 CCK/W33 SKF / 240x500x155 / SKF |
| AGP Product model | 240x500x155 |
| AGP product variation | SKF |