- Home
- SKF Tonlager 23022 Cc/c3w33 110x170x45
SKF Tonlager 23022 Cc/c3w33 110x170x45
Ons artikelnummer:
SKF02233
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
110x170x45
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02233 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576612855 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 3685 kg |
| Breedte | 45 mm |
| Binnendiameter | 110 mm |
| Buitendiameter | 170 mm |
| AGP product description | Tonlager 23022 CC/C3W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 23022 CC/C3W33 SKF / 110x170x45 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 110x170x45 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |