- Home
- SKF Tonlager 23030 Cck/c4w33 150x225x56
SKF Tonlager 23030 Cck/c4w33 150x225x56
Ons artikelnummer:
SKF02211
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
150x225x56
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02211 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576655081 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 7463 kg |
| Breedte | 56 mm |
| Binnendiameter | 150 mm |
| Buitendiameter | 225 mm |
| AGP product description | Tonlager 23030 CCK/C4W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 23030 CCK/C4W33 SKF / 150x225x56 / SKF |
| AGP Product model | 150x225x56 |
| AGP product variation | SKF |