- Home
- SKF Tonlager 23040 Cck/c3w33 200x310x82
SKF Tonlager 23040 Cck/c3w33 200x310x82
Ons artikelnummer:
SKF02115
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
200x310x82
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02115 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576655203 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 21441 kg |
| Breedte | 82 mm |
| Binnendiameter | 200 mm |
| Buitendiameter | 310 mm |
| AGP product description | Tonlager 23040 CCK/C3W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 23040 CCK/C3W33 SKF / 200x310x82 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 200x310x82 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |