- Home
- SKF Tonlager 23068 Cck/c3w33 340x520x133
SKF Tonlager 23068 Cck/c3w33 340x520x133
Ons artikelnummer:
SKF02413
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
340x520x133
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02413 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570981780 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 97,4 kg |
| Breedte | 133 mm |
| Binnendiameter | 340 mm |
| Buitendiameter | 520 mm |
| AGP product description | Tonlager 23068 CCK/C3W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 23068 CCK/C3W33 SKF / 340x520x133 / SKF |
| AGP Product model | 340x520x133 |
| AGP product variation | SKF |