- Home
- SKF Tonlager 23122 Cc/c3w33 110x180x56
SKF Tonlager 23122 Cc/c3w33 110x180x56
Ons artikelnummer:
SKF01782
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
110x180x56
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01782 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576656132 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 5,5 kg |
| Breedte | 56 mm |
| Binnendiameter | 110 mm |
| Buitendiameter | 180 mm |
| AGP product description | Tonlager 23122 CC/C3W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 23122 CC/C3W33 SKF / 110x180x56 / SKF |
| AGP Product model | 110x180x56 |
| AGP product variation | SKF |