- Home
- SKF Tonlager 23160 Cck/c3w33 300x500x160
SKF Tonlager 23160 Cck/c3w33 300x500x160
Ons artikelnummer:
SKF02016
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
300x500x160
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02016 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570910919 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 123,2 kg |
| Breedte | 160 mm |
| Binnendiameter | 300 mm |
| Buitendiameter | 500 mm |
| AGP product description | Tonlager 23160 CCK/C3W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 23160 CCK/C3W33 SKF / 300x500x160 / SKF |
| AGP Product model | 300x500x160 |
| AGP product variation | SKF |