- Home
- SKF Tonlager 23220 Cc/c3w33 100x180x60.3
SKF Tonlager 23220 Cc/c3w33 100x180x60.3
Ons artikelnummer:
C05598
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuk
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
100x180x60.3
Specificaties
Specificaties
| SKU | C05598 |
|---|---|
| Price Per Label | STUK |
| GTIN | 07316576657160 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 6,57 kg |
| Breedte | 60,3 mm |
| Binnendiameter | 100 mm |
| Buitendiameter | 180 mm |
| AGP product description | Tonlager 23220 CC/C3W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 23220 CC/C3W33 SKF / 100x180x60.3 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 100x180x60.3 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |