- Home
- SKF Tonlager 23226 Cck/w33 130x230x80
SKF Tonlager 23226 Cck/w33 130x230x80
Ons artikelnummer:
SKF00586
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
130x230x80
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00586 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576657368 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 13,62 kg |
| Breedte | 80 mm |
| Binnendiameter | 130 mm |
| Buitendiameter | 230 mm |
| AGP product description | Tonlager 23226 CCK/W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 23226 CCK/W33 SKF / 130x230x80 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 130x230x80 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |