- Home
- SKF Tonlager 23236 Cck/w33 180x320x112
SKF Tonlager 23236 Cck/w33 180x320x112
Ons artikelnummer:
SKF02416
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
180x320x112
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02416 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576657511 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 37 kg |
| Breedte | 112 mm |
| Binnendiameter | 180 mm |
| Buitendiameter | 320 mm |
| AGP product description | Tonlager 23236 CCK/W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 23236 CCK/W33 SKF / 180x320x112 / SKF |
| AGP Product model | 180x320x112 |
| AGP product variation | SKF |