- Home
- SKF Tonlager 23240 Cc/c3w33 200x360x128
SKF Tonlager 23240 Cc/c3w33 200x360x128
Ons artikelnummer:
SKF02200
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
200x360x128
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02200 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576603952 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 55,25 kg |
| Breedte | 128 mm |
| Binnendiameter | 200 mm |
| Buitendiameter | 360 mm |
| AGP product description | Tonlager 23240 CC/C3W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 23240 CC/C3W33 SKF / 200x360x128 / SKF |
| AGP Product model | 200x360x128 |
| AGP product variation | SKF |