- Home
- SKF Tonlager 23938 Cc/w33 190x260x52
SKF Tonlager 23938 Cc/w33 190x260x52
Ons artikelnummer:
SKF02418
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
190x260x52
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02418 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577119315 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 7,92 kg |
| Breedte | 52 mm |
| Binnendiameter | 190 mm |
| Buitendiameter | 260 mm |
| AGP product description | Tonlager 23938 CC/W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 23938 CC/W33 SKF / 190x260x52 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 190x260x52 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |