- Home
- SKF Tonlager 23956 Cc/w33 280x380x75
SKF Tonlager 23956 Cc/w33 280x380x75
Ons artikelnummer:
SKF01409
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
280x380x75
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01409 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570631371 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 24,05 kg |
| Breedte | 75 mm |
| Binnendiameter | 280 mm |
| Buitendiameter | 380 mm |
| AGP product description | Tonlager 23956 CC/W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 23956 CC/W33 SKF / 280x380x75 / SKF |
| AGP Product model | 280x380x75 |
| AGP product variation | SKF |