- Home
- SKF Tonlager 23964 Cc/w33 320x440x90
SKF Tonlager 23964 Cc/w33 320x440x90
Ons artikelnummer:
SKF02590
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
320x440x90
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02590 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316571883120 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 41,7 kg |
| Breedte | 90 mm |
| Binnendiameter | 320 mm |
| Buitendiameter | 440 mm |
| AGP product description | Tonlager 23964 CC/W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 23964 CC/W33 SKF / 320x440x90 / SKF |
| AGP Product model | 320x440x90 |
| AGP product variation | SKF |