- Home
- SKF Tonlager 24024 Cck30/w33 120x180x60
SKF Tonlager 24024 Cck30/w33 120x180x60
Ons artikelnummer:
SKF02420
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
120x180x60
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02420 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577016324 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 5,14 kg |
| Breedte | 60 mm |
| Binnendiameter | 120 mm |
| Buitendiameter | 180 mm |
| AGP product description | Tonlager 24024 CCK30/W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 24024 CCK30/W33 SKF / 120x180x60 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 120x180x60 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |