- Home
- SKF Tonlager 24026 Cck30/c3w33 130x200x69
SKF Tonlager 24026 Cck30/c3w33 130x200x69
Ons artikelnummer:
SKF03604
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
130x200x69
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF03604 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316571053073 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 7565 kg |
| Breedte | 69 mm |
| Binnendiameter | 130 mm |
| Buitendiameter | 200 mm |
| AGP product description | Tonlager 24026 CCK30/C3W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 24026 CCK30/C3W33 SKF / 130x200x69 / SKF |
| AGP Product model | 130x200x69 |
| AGP product variation | SKF |