- Home
- SKF Tonlager 24028 Cck30/c3w33 140x210x69
SKF Tonlager 24028 Cck30/c3w33 140x210x69
Ons artikelnummer:
SKF02421
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
140x210x69
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02421 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577298362 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 8,06 kg |
| Breedte | 69 mm |
| Binnendiameter | 140 mm |
| Buitendiameter | 210 mm |
| AGP product description | Tonlager 24028 CCK30/C3W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 24028 CCK30/C3W33 SKF / 140x210x69 / SKF |
| AGP Product model | 140x210x69 |
| AGP product variation | SKF |