- Home
- SKF Tonlager 24032 Cck30/c3w33 160x240x80
SKF Tonlager 24032 Cck30/c3w33 160x240x80
Ons artikelnummer:
SKF02038
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
160x240x80
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02038 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577016423 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 12,2 kg |
| Breedte | 80 mm |
| Binnendiameter | 160 mm |
| Buitendiameter | 240 mm |
| AGP product description | Tonlager 24032 CCK30/C3W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 24032 CCK30/C3W33 SKF / 160x240x80 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 160x240x80 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |