- Home
- SKF Tonlager 24034 Cck30/w33 170x260x90
SKF Tonlager 24034 Cck30/w33 170x260x90
Ons artikelnummer:
SKF02424
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
170x260x90
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02424 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577655592 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 16,63 kg |
| Breedte | 90 mm |
| Binnendiameter | 170 mm |
| Buitendiameter | 260 mm |
| AGP product description | Tonlager 24034 CCK30/W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 24034 CCK30/W33 SKF / 170x260x90 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 170x260x90 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |