- Home
- SKF Tonlager 24040 Cck30/w33 200x310x109
SKF Tonlager 24040 Cck30/w33 200x310x109
Ons artikelnummer:
SKF02427
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
200x310x109
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02427 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316571051475 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 31139 kg |
| Breedte | 109 mm |
| Binnendiameter | 200 mm |
| Buitendiameter | 310 mm |
| AGP product description | Tonlager 24040 CCK30/W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 24040 CCK30/W33 SKF / 200x310x109 / SKF |
| AGP Product model | 200x310x109 |
| AGP product variation | SKF |