- Home
- SKF Tonlager 24052 Cck30/w33 260x400x140
SKF Tonlager 24052 Cck30/w33 260x400x140
Ons artikelnummer:
SKF01311
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
260x400x140
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01311 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577064622 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 62,4 kg |
| Breedte | 140 mm |
| Binnendiameter | 260 mm |
| Buitendiameter | 400 mm |
| AGP product description | Tonlager 24052 CCK30/W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 24052 CCK30/W33 SKF / 260x400x140 / SKF |
| AGP Product model | 260x400x140 |
| AGP product variation | SKF |