- Home
- SKF Tonlager 24060 Cc/w33 300x460x160
SKF Tonlager 24060 Cc/w33 300x460x160
Ons artikelnummer:
SKF02429
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
300x460x160
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02429 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570870879 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 95,7 kg |
| Breedte | 160 mm |
| Binnendiameter | 300 mm |
| Buitendiameter | 460 mm |
| AGP product description | Tonlager 24060 CC/W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 24060 CC/W33 SKF / 300x460x160 / SKF |
| AGP Product model | 300x460x160 |
| AGP product variation | SKF |