- Home
- SKF Tonlager 24136 Cck30/c3w33 180x300x118
SKF Tonlager 24136 Cck30/c3w33 180x300x118
Ons artikelnummer:
SKF02433
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
180x300x118
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02433 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577004949 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 32,74 kg |
| Breedte | 118 mm |
| Binnendiameter | 180 mm |
| Buitendiameter | 300 mm |
| AGP product description | Tonlager 24136 CCK30/C3W33 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 24136 CCK30/C3W33 SKF / 180x300x118 / SKF |
| AGP Product model | 180x300x118 |
| AGP product variation | SKF |