- Home
- SKF Tontaatslager 29252 260x360x60
SKF Tontaatslager 29252 260x360x60
Ons artikelnummer:
SKF02781
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
260x360x60
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02781 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577120038 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 18,2 kg |
| Breedte | 60 mm |
| Binnendiameter | 260 mm |
| Buitendiameter | 360 mm |
| AGP product description | Tontaatslager 29252 SKF |
| AGP product erp description | Tontaatslager 29252 SKF / 260x360x60 / SKF |
| AGP Product model | 260x360x60 |
| AGP product variation | SKF |