- Home
- SKF Tontaatslager 29318 E 90x155x39
SKF Tontaatslager 29318 E 90x155x39
Ons artikelnummer:
SKF00610
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
90x155x39
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00610 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577063908 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 2854 kg |
| Breedte | 39 mm |
| Binnendiameter | 90 mm |
| Buitendiameter | 155 mm |
| AGP product description | Tontaatslager 29318 E SKF |
| AGP product erp description | Tontaatslager 29318 E SKF / 90x155x39 / SKF |
| AGP Product model | 90x155x39 |
| AGP product variation | SKF |