- Home
- SKF Tontaatslager 29332 E 160x270x67
SKF Tontaatslager 29332 E 160x270x67
Ons artikelnummer:
SKF01639
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
160x270x67
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01639 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576620478 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 14325 kg |
| Breedte | 67 mm |
| Binnendiameter | 160 mm |
| Buitendiameter | 270 mm |
| AGP product description | Tontaatslager 29332 E SKF |
| AGP product erp description | Tontaatslager 29332 E SKF / 160x270x67 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 160x270x67 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |