- Home
- SKF Tontaatslager 29334 E 170x280x67
SKF Tontaatslager 29334 E 170x280x67
Ons artikelnummer:
SKF01443
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
170x280x67
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01443 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576608971 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 14612 kg |
| Breedte | 67 mm |
| Binnendiameter | 170 mm |
| Buitendiameter | 280 mm |
| AGP product description | Tontaatslager 29334 E SKF |
| AGP product erp description | Tontaatslager 29334 E SKF / 170x280x67 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 170x280x67 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |