- Home
- SKF Tontaatslager 29420 E 100x210x67
SKF Tontaatslager 29420 E 100x210x67
Ons artikelnummer:
SKF00615
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
100x210x67
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00615 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576609077 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 10,3 kg |
| Breedte | 67 mm |
| Binnendiameter | 100 mm |
| Buitendiameter | 210 mm |
| AGP product description | Tontaatslager 29420 E SKF |
| AGP product erp description | Tontaatslager 29420 E SKF / 100x210x67 / SKF |
| AGP Product model | 100x210x67 |
| AGP product variation | SKF |