- Home
- SKF Tontaatslager 29428 E 140x280x85
SKF Tontaatslager 29428 E 140x280x85
Ons artikelnummer:
SKF00617
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
140x280x85
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00617 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316576609114 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 22511 kg |
| Breedte | 85 mm |
| Binnendiameter | 140 mm |
| Buitendiameter | 280 mm |
| AGP product description | Tontaatslager 29428 E SKF |
| AGP product erp description | Tontaatslager 29428 E SKF / 140x280x85 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 140x280x85 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |