- Home
- SKF Tontaatslager 29480 Em 400x710x185
SKF Tontaatslager 29480 Em 400x710x185
Ons artikelnummer:
SKF01515
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
400x710x185
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01515 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577650955 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 310 kg |
| Breedte | 185 mm |
| Binnendiameter | 400 mm |
| Buitendiameter | 710 mm |
| AGP product description | Tontaatslager 29480 EM SKF |
| AGP product erp description | Tontaatslager 29480 EM SKF / 400x710x185 / SKF |
| AGP Product model | 400x710x185 |
| AGP product variation | SKF |