- Home
- SKF Toroidaal Lager 305704 C-2z 20x52x20,6
SKF Toroidaal Lager 305704 C-2z 20x52x20,6
Ons artikelnummer:
SKF03843
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
20x52x20,6
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF03843 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577742650 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,223 kg |
| Breedte | 20,6 mm |
| Binnendiameter | 20 mm |
| Buitendiameter | 52 mm |
| AGP product description | Toroidaallager 305704 C-2Z SKF |
| AGP product erp description | Toroidaallager 305704 C-2Z SKF / 20x52x20.6 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 20x52x20.6 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |