- Home
- SKF Toroidaal Lager 305804 C-2z 20x52x20,6
SKF Toroidaal Lager 305804 C-2z 20x52x20,6
Ons artikelnummer:
SKF03849
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
20x52x20,6
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF03849 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577742728 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,215 kg |
| Breedte | 20,6 mm |
| Binnendiameter | 20 mm |
| Buitendiameter | 52 mm |
| AGP product description | Toroidaallager 305804 C-2Z SKF |
| AGP product erp description | Toroidaallager 305804 C-2Z SKF / 20x52x20.6 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 20x52x20.6 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |