- Home
- - Slangklem HERCULESKLEM MET KLAUWEN 1"
- Slangklem HERCULESKLEM MET KLAUWEN 1"
Ons artikelnummer:
A82429
Merk:
-
Op voorraad
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
Slangklemmen met zekerheidsklauwen zijn ideaal voor de assemblage van luchtkoppelingen volgens DIN 3238 met borgrand.
- Omschrijving: Tweedelig, met losse tongen
- Materiaal: Gietijzer
Deze Herculesklem met klauwen van 1" biedt betrouwbare bevestiging en duurzaamheid.
Specificaties
Specificaties
| SKU | A82429 |
|---|---|
| GTIN | 04030477103276 |
| Brand | - |
| AGP product erp description | Slangklem Hercules Met Klauw Sk 39 35 - / 42mm / VOOR 1" PILAAR |
| AGP product description | Slangklem Hercules Met Klauw Sk 39 35 - |
| AGP product long description | 42mm |
| AGP Product model | VOOR 1" PILAAR |
| Courantheid | C |
| Met veiligheidsneus | Nee |
| Hoge zichtbaarheid (signaalkleuren) | Nee |
| Uitvoering brandvertragend | Nee |