- Home
- Co-hss Spiraalboor Din338 Izar 6,8 MM
Co-hss Spiraalboor Din338 Izar 6,8 MM
Ons artikelnummer:
BOU00093
Merk:
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
Normering: DIN338
Materiaal: HSS-Co
Specificaties
Specificaties
| SKU | BOU00093 |
|---|---|
| GTIN | 08424448204882 |
| Met snelsluiting | Nee |
| Opnamesysteem | Cilindrische insteekas |
| Schachtvorm | Cilindrisch |
| Diameter boor | 6.8 |
| Geschikt voor kunststof | Nee |
| Geschikt voor glas | Nee |
| Geschikt voor keramiek | Nee |
| Geschikt voor tegels | Nee |
| Geschikt voor beton | Nee |
| Geschikt voor steen | Nee |
| Geschikt voor gietijzer | Ja |
| Geschikt voor non-ferro metalen | Ja |
| Geschikt voor RVS | Ja |
| Geschikt voor hout | Nee |
| Geschikt voor staal | Ja |
| Courantheid | J |
| Diameter | 6,8 mm |
| AGP product description | Co-HSS Spiraalboor DIN338 Izar |
| AGP product erp description | Co-HSS Spiraalboor DIN338 Izar / 6.8mm / Izar |
| AGP Product model | 6.8mm |
| AGP product variation | Izar |
| Price Per Label | STUKS |